Festival za demisi vlády v Praze 21. září

Plakát festivalu

Plakát festivalu

SocSol Vás zve na akci Festival za demisi vlády, která se uskuteční ve středu 21.září 2011 od 15:00 do 20:00 v Praze na Klárově (metro Malostranská).

Pořádají: Iniciativa za demisi vládyUž stačilo.

Podporují: Nová antikapitalistická levice, Hnutí za přímou demokracii, SDS, ProAlt, Alternativa zdola, Socialistická Solidarita a další.

V programu vystoupí: Ilona Švihlíková (Alternativa zdola), Milan Valach (Hnutí za přímou demokracii),  Pavel Čižinský (ProAlt) a další.

Iniciativa za demisi vlády a Už stačilo, stvořené na bázi nespokojených občanů České Republiky se stylem vládnutí, vydávají toto prohlášení:

Jelikož vláda ČR není schopna zastavit rozkrádání státního rozpočtu a navíc s arogancí sobě vlastní pohrdá občany naší vlasti, rozhodli jsme se ve společném koncensu svolat na den 21. září 2011 protestní akci pod názvem Festival za demisi vlády, která se uskuteční v Praze na Klárově mezi 15. a 20. hodinou. Dále vyzýváme všechny odborové organizace, občanská sdružení i jiné spolky, včetně všech spoluobčanů, aby se aktivně zapojili a spoluprací vyjádřili podporu nejen naší protestní akci. Jsme nakloněni se spolupodílet na aktivitách ke svržení této vlády, tak aby naše požadavky byly vyslyšeny.

Odkaz na stránku akce je zde: http://festdemvlady.webnode.cz/

a zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=156865777720484