Podporujeme zachování Kliniky na pražském Žižkově

Dnes, ve středu 18. října, se uskutečnila v Autonomním sociálním centru Klinika tisková konference, na které představitelé jeho kolektivu oznámili, že i přes soudní rozhodnutí prostor neopustí. Na místě byli i zástupci Socialistické Solidarity, kteří na konferenci oznámili:
„Podporujeme a podporovali jsme Kliniku jako prostor pro diskusi, vzdělávání a činnost na principech solidarity, otevřenosti a rovnosti. Útoky na ni, ať už fyzické nebo politické, jsou útoky na tyto hodnoty. Není náhoda, že největším politickým odpůrcem Kliniky je místní ODS, jejíž program je v rozporu s těmito hodnotami. Budeme nadále stát za tímto projektem a děkujeme všem Klinikářkám a Klinikářům za jejich vytrvalost a vstřícnost.“

Pokud chcete centrum podpořit, můžete tak udělat účastí na programu, který se bude na Klinice konat, sdílením akcí a přispěvkem na účet Kliniky.

Ve úterý 24.10. přednese člen Socialistické Solidarity, Jan Májíček, úvodní přednášku na téma „Soukromé vlastnictví výrobních prostředků“. Začátek je v 19.30h. Budeme se těšit na setkání.

Klinika žije, boj pokračuje!